» دانلود بازی Rocketbirds 2 Mind Control

امروز دوشنبه , ۵ تیر , ۱۳۹۶ شما در ترنج دانلود هستید.... سخنان ارزشمند: در زندگی منتظر معجزه نباش ، خودت معجزه ی زندگیت باش

پخش آنلاین موزیک اختصاصی ترنج دانلود

جمهوری اسلامی ایران

دانلود بازی Rocketbirds 2 Mind Control

دانلود بازی Rocketbirds 2 Mind Control برای کامپیوتر

| بازی پرندگان مسلح: کنترل ذهن |

دانلود بازی Rocketbirds 2 Mind Control

Rocketbirds 2 Mind Control بازی جدیدی در سبک اکشن و ماجرایی می باشد که در سال ۲۰۱۷ توسط Ratloop Asia ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. در خدمت شما بازدیدکنندگان محترم هستیم با معرفی جدیدترین DLC عرضه شده برای بازی Rocketbirds 2 Evolution، که این بار با عنوان «کنترل ذهن» منتشر گردیده است. این عرضه، به طور مستقل عرضه گردیده و برای استفاده از آن، نیازی به نسخه قبل نیست و به آخرین نسخه آپدیت شده است. گروهی از مرغ‌های مسلح و جذاب در این بازی گردآوری شده‌اند که برای آزادسازی دوستان خود با همدیگر متحد شده‌اند.

جدیدترین نسخه این بازی، با اضافه کردن قابلیت کنترل ذهن، شما را قادر می‌سازد ذهن قربانیان خود را به کنترل خود درآورید و بدین ترتیب ماموریت‌های خود را با موفقیت به اتمام برسانید. پنگوئن‌های شیطانی و جغدهای فضایی از مهم‌ترین دشمنان شما و سایر پرندگان هستند که با استفاده از سلاح‌هایی منحصر به فرد می‌توانید در برابر آنان ایستادگی کنید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Rocketbirds 2 Mind Control را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

مطالب مشابه با این مطلب