» مرورگر حرفه ای و سریع کمودو – Comodo Dragon 57 Windows

امروز دوشنبه , ۵ تیر , ۱۳۹۶ شما در ترنج دانلود هستید.... سخنان ارزشمند: در زندگی منتظر معجزه نباش ، خودت معجزه ی زندگیت باش

پخش آنلاین موزیک اختصاصی ترنج دانلود

جمهوری اسلامی ایران

مرورگر حرفه ای و سریع کمودو – Comodo Dragon 57 Windows

دانلود مرورگر حرفه ای و سریع کمودو (برای ویندوز)

Comodo Dragon 57 Windows

مرورگر حرفه ای و سریع کمودو - Comodo Dragon 57 Windows

اکثر کاربران با چند مرورگر معروف بیشتر آشنایی ندارند و در ابتدا یا از مرورگر پیش فرض ویندوز استفاده میکنند و یا از مرورگرهای فایرفاکس و یا کروم.

 

نرم افزرا Comodo Dragon یک مرورگر بسیار سریع و قدرتمند در زمینه وبگردی و باز کردن صفحات اینترنتیاست. شما با استفاده از این برنامه براحتی میتوانید هر سایتی را که مایل باشید باز کنید بدون آنکه نگران از دست رفتن اطلاعات و آلوده شدن به برنامه های مخرب باشید.

 

سایت سازنده این برنامه ادعا میکند که این مرورگر بسیار ایمن است و میتواند امنیت کاربران را کاملا تضمین کند. در واقع این مرورگر برگرفته از گوگل کروم میباشد با این تفاوت که باگ های کروم را ندارد و سرعتبارگذاری صفحات بطور کاملا چشمگیر افزایش یافته است. یعنی این مرورگر با توجه سرعت بالا امنیت فوق العاده نیز دارد.

 

از دیگر قابلیت های این مرورگر میتوان به بهبود امنیت در پایه موتور کرونیوم، شناسایی سریع تکنولوژی SSL ، دسترسی سریع به وب سایتها، توقف کوکیها و بهبود امنیت در حریم خصوصی در حالت Incognito ، پایداری بیشتر و استفاده کمتر از حافظه سیستم و … اشاره کرد.

مطالب مشابه با این مطلب